POLSKIE DZIECI RODAKOM NA WSCHODZIE
Dodane przez r_edyta dnia 08.03.2019
W styczniu Ognisko Misyjne odpowiedziało na apel jednoczenia się w niesieniu pomocy RODAKOM na Wschodzie. Każdy, kto wyraził taką chęć, mógł wykonać kartkę wielkanocną, którą do 27 lutego można było złożyć...
Rozszerzona zawartość newsa
W styczniu Ognisko Misyjne odpowiedziało na apel jednoczenia się w niesieniu pomocy RODAKOM na Wschodzie. Każdy, kto wyraził taką chęć, mógł wykonać kartkę wielkanocną, którą do 25 lutego można było złożyć u Opiekunki Ogniska. Wszystkie kartki, w liczbie 159, zostały przesłane 28.02.2019 r. do Grodziska Mazowieckiego. Kartki rozprowadzone przez Organizatorów wyżej wskazanego przedsięwzięcia pomogą w zebraniu funduszy na zorganizowanie kolonii dla polskich dzieci mieszkających w Solonetu Nou (Rumunia).
Bardzo serdecznie dziękujemy kołaczyckim dzieciakom, które poświęciły nieco czasu, wykazały się kreatywnością i złożyły drobny dar serca z myślą o polskich dzieciach mieszkających poza granicami naszego kraju. Szczególne podziękowania kierujemy do klasy V b za największą liczbę złożonych i pomysłowo wykonanych kartek!

Kilka z 159 kartek można zobaczyć w GALERII!